Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Uchwyty, podstawki

( ilość produktów: 101 )

Praktyczne uchwyty i podstawki

W sklepie jablecznik.pl znajdziecie również mnóstwo praktycznych uchwytów i podstawek do Waszego sprzętu. Posiadamy szeroką ofertę uchwytów samochodowych – między innymi  modele przeznaczone do montażu na kratkę nawiewu, zarówno te magnetyczne jak i grawitacyjne. W sprzedaży znajdują się też uniwersalne uchwyty samochodowe montowane do deski rozdzielczej lub szyby. Dzięki obrotowej głowicy 360 stopni, można w łatwy sposób dobrać jak najlepsze ustawienie smartfona zarówno w pionie jak i w poziomie.

Uchwyt na zagłówek do samochodu

Dla tych, którzy wybierają się w dłuższe wyjazdy razem z młodszymi współpasażerami, polecamy stabilny uchwyt na tablet, telefon lub konsolę, który można zamontować na zagłówku fotela samochodowego. To świetna opcja, aby wygodnie obejrzeć film lub serial podczas dłużącej się podróży.

Modele dostosowane do każdej sytuacji

Dodatkowo w naszym asortymencie można znaleźć uchwyty rowerowe, blatowe, magnetyczne uchwyty na palec do smartfonów, ergonomiczne podstawki pod laptopa oraz statywy na telefon i selfie sticki. To wszystko, aby dobrać jak najlepszy uchwyt nie tylko do konkretnego urządzenia, ale również sytuacji w jakiej chcemy z niego korzystać. Sprawdź całą naszą ofertę i wybierz model, który najlepiej sprosta Twoim potrzebom.

pixel