Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Ładowarki bezprzewodowe

( ilość produktów: 40 )

Bezprzewodowe ładowarki do sprzętów Apple

Kompatybilne z urządzeniami Apple ładowarki bezprzewodowe to prosty i wygodny sposób na mobilne ładowanie swojego urządzenia. Wysokiej klasy komponenty zapewniają efektywność ładowania oraz trwałość sprzętu. W ofercie sklepu posiadamy między innymi aluminiowe ładowarki bezprzewodowe wzmacniane szkłem hartowanym. Dzięki takiemu rozwiązaniu temperatura wydzielana podczas ładowania ulega obniżeniu, co pozytywnie wpływa na nasz sprzęt.

Ładowarki indukcyjne MagSafe z technologią Qi pozwalają na bezprzewodowe i szybkie ładowanie wszystkich kompatybilnych urządzeń. Dzięki szerokiej ofercie możemy znaleźć ładowarki o różnej mocy ładowana w wielu kolorach i stylach do wyboru. Od tych minimalistycznych i eleganckich po te bardziej przykuwające uwagę w odważniejszych barwach.

W przypadku wybranych modeli do zestawu otrzymamy również kabel, a niektóre dadzą nam możliwość ładowania nawet kilku urządzeń jednocześnie. To świetne rozwiązanie w przypadku większej liczby domowników. Sprawdź naszą ofertę i dopasuj ładowarkę bezprzewodową do własnych potrzeb i posiadanego urządzenia.

pixel