Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Powerbanki

( ilość produktów: 85 )

Powerbanki do urządzeń Apple

Zapewnij sobie idealne źródło dodatkowej energii dla Twoich urządzeń w każdych warunkach gdziekolwiek się znajdziesz. Sprawdź naszą ofertę powerbanków stworzoną  pod kątem kompatybilności i wydajności dla iPhone’ów, iPadów i innych sprzętów marki Apple. Znajdziesz u nas produkty o różnych pojemnościach i parametrach, aby jak najlepiej dobrać model dostosowany do swoich potrzeb.

Praktyczne i bezpieczne rozwiązania

Posiadamy powerbanki z technologią szybkiego ładowania oraz z możliwością podłączenia kilku urządzeń jednocześnie. W ofercie można również znaleźć modele z zabezpieczeniem przed przegrzaniem, przed głębokim rozładowaniem jak i przeładowaniem. Wbudowane wskaźniki lub wyświetlacze LED ułatwiają korzystanie z produktów, informując ile energii pozostało w naszym powerbanku. Jednak to nie wszystko, zaawansowane modele urządzeń pozwalają jednocześnie ładować powerbank jak i podłączone do niego sprzęty. Dzięki takiemu rozwiązaniu otrzymujemy praktyczną ładowarkę wieloportową.

Powerbanki indukcyjne

Z kolei dla sympatyków technologii MagSafe, polecamy przenośne powerbanki magnetyczne. To idealny wybór jeśli chcesz uniknąć korzystania z kabla, jednocześnie nie rezygnując z niego całkowicie, bowiem indukcyjne powerbanki posiadają także porty USB, a do niektórych modeli dołączone są również kable w zestawie.

Sprawdź naszą szeroką ofertę wysokiej jakości powerbanków do urządzeń Apple i zapewnij swojemu urządzeniu niezawodne źródło energii, aby zawsze było gotowe do użycia w podróży, w pracy lub w każdej innej sytuacji, w której się znajdziesz.

pixel