Bezpieczne zakupy
Idosell security badge

Kable

( ilość produktów: 129 )

Kable połączeniowe

Kable połączeniowe to must have dla każdego sprzętu. Dzięki naszej szerokiej ofercie dopasujesz idealny kabel do swojego urządzenia. Posiadamy produkty od sprawdzonych i najlepszych producentów takich jak Energizer, Crong, Budi, Green Cell czy Puro. Oferujemy przewody różnej długości typu USB-A do USB-C, USB-C do USB-C, USB-A do Lightning oraz USB-C do Lightning, również te z certyfikatem MFi. Kable o różnym natężeniu i transferze danych sprostają oczekiwaniom każdego klienta.

Kable gamingowe

Dla fanów gier komputerowych polecamy wysokiej jakości kable gamingowe o unikalnej konstrukcji - w kształcie litery L, które można łatwo podłączać i odłączać, a dodatkowo modele te posiadają maksymalną odporność na skręcanie.

Wysoka jakość i szeroka oferta

W asortymencie można znaleźć kable w różnych wersjach kolorystycznych, co pozwoli dobrać odpowiedni model nie tylko pod względem funkcji, ale również wyglądu i dopasować go do naszego urządzenia. Dzięki wysokiej jakości materiałów nasi klienci otrzymują niezwykle wytrzymały, elastyczny i trwały produkt.

pixel